Apteka Farmacja 24

Apteka Farmacja 24
ul. Wojska Polskiego 32A, 38-400 Krosno

Apteka Farmacja 24

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. dojelitowa zawiera 20 mg pantoprazolu (w postaci pantoprazolu sodowego półtorawodnego).
3 karmelki zawierają: 90 mg miodu, 90 mg wyciągu z porostu islandzkiego, 30 mg wyciągu z szałwii, 30mg wyciągu z owoców czarnego bzu, 60 mg witaminy C.
1 kaps: zawiera: 300 mg ekstrakty z owoców palmy sabalowej (do 36 mg beta-sitosterolu), 75 mg ekstraktu z korzenia pokrzywy (do 0,9 mg beta-sitosterolu), 75 mg ekstraktu z nasion dyni (do 0,09 mg adenozyny), 75 mg ekstraktu z ziela wierzbownicy drobnokwiatowej (3 mg polifenoli), 6 mg witaminy E, 5 mg cynku, 0,7 mg witaminy B6 i 27,5 µg selenu.

Dieta jest jednym z czynników wspomagających leczenie. Gdy źle się odżywiasz, nawet najlepsze leki nie poprawią twego stanu zdrowia i nie ustabilizują poziomu glukozy. Cukrzyca to jedna z tych chorób, które bezwzględnie wymagają przestrzegania zasad prawidłowej diety.

Dieta ABS, czyli Abdominal Body System została stworzona dla mężczyzn, ale okazała się bardzo skutecznym sposobem na płaski brzuch i smukłą talię kobiet. Dieta ABS opiera się na równowadze bilansu energetycznego. Ważne staje się zbijanie tłuszczu na rzecz budowy mięśni. Tylko wtedy uda ci się pozbyć zbędnego tłuszczu, jeśli twój żołądek nie będzie do końca pusty. Powstrzymywanie się od jedzenia prowadzi do napadów głodu i w konsekwencji obżerania się. A od tego niedaleka droga do nadwagi i otyłości.

Podjadanie między posiłkami, podjadasz wieczorem, w nocy. Podjadanie z nudów albo by poprawić sobie nastrój. A później patrzysz w lustro i masz do siebie żal, że znów przybyło ci w pasie i w biodrach. I przyrzekasz sobie, że już nie będziesz podjadać, ale z nałogiem dostarczania organizmowi pustych kalorii rozstać się niełatwo... Poznaj skuteczne sposoby na podjadanie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.