PUNKT APTECZNY

PUNKT APTECZNY
ul. ., 16-002 Kozińce

PUNKT APTECZNY

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 600 mg ekstraktu z korzenia imbiru, 125 mg choliny, 1,25 mg witaminy B6, 800 µg folianów FolActiv (kwas foliowy+L-metylofolian wapnia), 37,5 µg witaminy D3 (1500 j.m.) 150 µg jodu, 1 µg Metyl B12 (metylokobalamina).
1 kaps. zawiera 150 mg wyciągu z ruszczyka kolczastego, 150 mg wyciągu z gorzkiej pomarańczy (w tym 142,5 mg hesperydyny), 120 mg wyciągu z z wąkroty azjatyckiej, 100 mg witaminy C (kwas L-askorbinowy, 125 % RWS).
1 g kremu zawiera 100 mg etofenamatu.

Dieta 3D chili, to dieta w której podstawę stanowią 3 grupy przypraw: zielone, żółte i czerwone. Zielone przyprawy działają kojąco na żołądek, żółte hamują apetyt, a czerwone działają agresywnie na tkankę tłuszczową. Dzięki temu, po odpowiednim połączeniu, przyprawy w diecie 3D chili stanowią trójwymiarowy system spalania kalorii. Sprawdź, jakie konkretnie przyprawy należą do grupy zielonej, żółtej i czerwonej i z jakimi produktami należy je łączyć, by skutecznie przyśpieszyć proces odchudzania.

 

Cierpisz na nadciśnienie, przyjmujesz leki i dostałaś od lekarza polecenie przestrzegania diety na nadciśnienie? Zastanawiasz się, na czym polega taka dieta? Co wolno Ci jeść, jakie ilości i częstotliwość posiłków warto zachować, by serce dobrze pracowało? Co więcej – na pewno myślisz o tym, czego ci nie wolno.

Tabletki z zieloną kawą to suplement diety wspomagający odchudzanie. Ceny za opakowanie kapsułek z zieloną kawą wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Zastanawia więc, czy skuteczność kapsułek zależy od tego, ile za nie zapłacimy? Czym różnią się składy tańszych i droższych tabletek z zieloną kawą?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.