APTEKA PLUS

APTEKA PLUS
ul. ROMUALDA TRAUGUTTA 31/1, 75-569 Koszalin

APTEKA PLUS

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. dojelitowa zawiera 75 mg lub 150 mg kwasu acetylosalicylowego.
1 g kremu zawiera 25 mg prylokainy i 25 mg lidokainy; krem zawiera hydroksystearynianu makrogologlicerolu.
1 tabl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 100 mg, 200 mg lub 300 mg chlorowodorku tramadolu.

Dieta Ornisha, oparta na produktach roślinnych, może obniżyć poziom cholesterolu równie skutecznie jak leki. Które produkty w diecie Ornisha działają leczniczo?

Dieta kopenhaska to dieta odchudzająca, która polega na stosowaniu z góry ustalonego menu przez dokładnie 13 dni. Sprawdź, jak wygląda jadłospis na diecie kopenhaskiej. Dieta kopenhaska nie dopuszcza żadnych odstępstw od reguł i menu, gdyż oznaczają one zakończenie diety niepowodzeniem.

Jest wiele diet i możliwości odchudzania. Każdy próbuje tego, co uważa za najlepsze dla siebie. Co jednak robią gwiazdy, takie jak Jennifer Aniston, Cindy Crawford i Sarah Ferguson, żeby szybko schudnąć? Jakie diety stosują? Jak się odchudzają?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.