PUNKT APTECZNY WAGA Apteka prywatna WAGA Juraszek i Mizerska Sp.j. (Kościelec ul. Wolności 82)

PUNKT APTECZNY WAGA Apteka prywatna WAGA Juraszek i Mizerska Sp.j. (Kościelec ul. Wolności 82)
ul. Wolności 82, 42-240 Kościelec

PUNKT APTECZNY WAGA Apteka prywatna WAGA Juraszek i Mizerska Sp.j. (Kościelec ul. Wolności 82)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g emulsji do kąpieli zawiera 634 mg parafiny ciekłej, lekkiej. 1 g żelu zawiera 700 mg parafiny ciekłej lekkiej.
1 tabl. zawiera 40 mg lub 80 mg telmisartanu. Preparat zawiera sorbitol.
1 g roztworu zawiera 1 mg dichlorowodorku oktenidyny i 20 mg fenoksyetanolu.

Dieta na masę mięśniową powinna zawierać odpowiednią ilość białka, które jest głównym składnikiem budulcowym mięśni. Jednak nadmiar białka w diecie może szkodzić. Jak obliczyć odpowiednią ilość białka w diecie na masę mięśniową? Jak powinna być skomponowana dieta na masę mięśniową?

Nadmiar toksyn w organizmie może powodować brak energii, zmęczenie, problemy z koncentracją i ziemisty kolor skóry. Jednym ze sposobów na pozbycie się szkodliwych substancji jest oczyszczająca dieta. Nie musisz więc katować się kilkudniową głodówką, żeby pozbyć się toksyn. Wystarczy zastosować jadłospis owocowo-warzywny.

Trawa pszeniczna to bogate źródło chlorofilu, mającego działanie lecznicze. Chlorofil hamuje stany zapalne, oczyszcza organizm z metali ciężkich i innych toksyn, usprawnia pracę tarczycy, poprawia działanie wątroby oraz wzmacnia układ krwionośny. Sprawdź, jakie jeszcze właściwości lecznicze posiada trawa pszeniczna i w jaki sposób można ją wykorzystać.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.