Małgorzata Wojtaszak APTEKA "Dobre Zdrowie" (Konin ul. Kielecka 34)

Małgorzata Wojtaszak APTEKA "Dobre Zdrowie" (Konin ul. Kielecka 34)
ul. Kielecka 34, 42-240 Konin

Małgorzata Wojtaszak APTEKA "Dobre Zdrowie" (Konin ul. Kielecka 34)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 500 mg, 750 mg lub 1 g amoksycyliny w postaci trójwodzianu; tabletki zawierają aspartam.
1 g maści zawiera 400 j.m. palmitynianu retinolu (witaminy A).

Tygodniowy detoks sokami to jedna z najpopularniejszych form oczyszczania organizmu z toksyn. Detoksykację można przeprowadzić już wczesną wiosną, by odciążyć organizm po zimie. Jednak najlepszym czasem na detoks jest lato. Wówczas pojawiają się świeże warzywa i owoce sezonowe, stanowiące bazę oczyszczającej diety sokowej. Sprawdź, jakie są zasady prawidłowego i skutecznego detoksu sokami.

Podobno od złego jedzenia nasz mózg może się skurczyć. Aby prawidłowo funkcjonował, musi być odpowiednio dożywiany.

Fleksitarianizm to sposób odżywiania, w którym bazuje się na warzywach i innych produktach roślinnych, jednak od czasu do czasu dopuszcza się spożywanie mięsa i ryb. Taka dieta pomaga ochronić się przed chorobami układu krążenia, cukrzycą i nowotworami. Może też powodować spadek masy ciała. Przejście na dietę fleksitariańską przynosi wiele korzyści, nie tylko zdrowotnych, a przy tym nie wymaga przestrzegania restrykcyjnych zasad.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.