BYSZUK - ABW Spółka Jawna APTEKA W KOŃCZYCACH (Kończyce Małe ul. Kasztelańska 2a)

BYSZUK - ABW Spółka Jawna APTEKA W KOŃCZYCACH (Kończyce Małe ul. Kasztelańska 2a)
ul. Kasztelańska 2a, 43-410 Kończyce Małe

BYSZUK - ABW Spółka Jawna APTEKA W KOŃCZYCACH (Kończyce Małe ul. Kasztelańska 2a)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 75 mg klopidogrelu w postaci wodorosiarczanu. Preparat zawiera laktozę.
1 fiolka 0,5 ml (2 ml) zawiera roztwór docetakselu w postaci trójwodzianu, co odpowiada 20 mg (80 mg) docetakselu (bezwodnego). 1 fiolka zawiera 1 ml (4 ml, 8 ml) koncentratu, co odpowiada 20 mg (80 mg, 160 mg) docetakselu. Preparat zawiera etanol.
1 ml roztworu do wstrzykiwań zawiera 10 mg metotreksatu. 1 ml koncentratu do sporządzania roztworu do infuzji zawiera 100 mg metotreksatu.

Alergia występuje częściej w środowiskach, które wyjątkowo skrupulatnie dbają o higienę. I choć dysponujemy coraz lepszymi lekami dla alergików, najskuteczniejszą terapią jest unikanie tego, co wywołuje uczulenie.

Planujecie powiększenie rodziny? Przyjrzyjcie się temu, co jecie na co dzień. Niedobory składników odżywczych mogą utrudniać poczęcie. Jakie składniki muszą się znaleźć w diecie, jeśli chcecie poprawić męską i kobiecą płodność i ułatwić zajście w ciążę? Jakich należy unikać?

Post ścisły to w Kościele katolickim post ilościowy w połączeniu z postem jakościowym. Kiedy katolika obowiązuje post ścisły? Co możesz jeść, gdy obowiązuje post ścisły? Kto może być zwolniony z postu ścisłego?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.