ASPIRYNKA

ASPIRYNKA
ul. BRONIEWSKIEGO 21, 62-600 Koło

ASPIRYNKA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powlekana zawiera 800 mg węglanu sewelameru. 1 saszetka zawiera 1,6 g lub 2,4 g węglanu sewelameru.
5 ml syropu zawiera 100 mg gwajafenezyny. Preparat zawiera sorbitol, maltitol, etanol.
1 ml roztworu zawiera 50 mg żelaza w postaci izomaltozydu 1000 żelaza (III). Preparat zawiera sód.

Lody: wolisz śmietankowe czy sorbety? Przy wyborze kierujesz się smakiem czy ilością kalorii? A może należysz do tej grupy osób, które nie potrafią oprzeć się słodkiej polewie i bitej śmietanie? Zobacz ile kalorii mają lody śmietankowe, sorbety i lody z automatu.

Właśnie teraz warto przeprowadzić kurację oczyszczającą. Poczujesz się po niej lekka i szczuplejsza!

Koktajle owocowe i warzywne są nie tylko zdrowe, ale i modne. Katarzyna Błażejewska, autorka książki ''Koktajle dla zdrowia i urody, czyli jak zamieszać w swoim życiu'' przekonuje, że koktajle mogą zastąpić codzienne posiłki i przekąski. Dzięki odpowiednim recepturom koktajli możemy podkręcić metabolizm, pozbyć się wahań nastrojów, oczyścić organizm i polepszyć wygląd skóry.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.