APTEKA OGÓLNODOSTĘPNA

APTEKA OGÓLNODOSTĘPNA
ul. WARSZAWSKA 10, 05-230 Kobyłka

APTEKA OGÓLNODOSTĘPNA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. drażowana zawiera 86,2 mg wyciągu gęstego złożonego z liści brzozy, korzenia pietruszki i naowocni fasoli, 78 mg sproszkowanej naowocni fasoli, 26 mg wyciągu suchego z liści borówki brusznicy, 8 mg wyciągu suchego z ziela rumianku, 19 mg cytrynianu potasu, 16 mg cytrynianu sodu. Preparat zawiera laktozę i sacharozę.
1 fiolka 5 ml zawiera 47 500 j.m. AXa nadroparyny wapniowej. Preparat zawiera alkohol benzylowy.
1 kaps. zawiera 50 mg wyciągu z kwiatów aksamitki wzniesionej (w tym 10 mg luteiny i 2 mg zeaksantyny), 30 mg witaminy C, 8 mg wyciągu z zielonej herbaty (zawiera 25% polifenoli), 7,5 mg cynku, 3,35 mg witaminy E, 2 mg wyciągu z owoców borówki czernicy (zawiera 25 % antocyjanidyn), 500 µg miedzi, 25 µg selenu.

Dieta cebulowa oferuje przepisy, w których podstawę stanowią warzywa cebulowe, takie jak cebula, czosnek, por i szczypior. Mimo że dieta cebulowa jest oparta tylko na tych kilku warzywach, jest różnorodna i przełamuje monotonię charakterystyczną dla wielu diet odchudzających. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie cebulowej.

Ponad 70 procent dorosłych Polaków ma za wysoki cholesterol, ale tylko co trzeci stara się obniżyć jego stężenie. Warto poszukać wyspecjalizowanych sojuszników. A do takich należą substancje zwane statynami. Zanim sięgniesz po syntetyczne, wypróbuj statyny naturalne.

Zwykle winą za dodatkowe kilogramy obarczamy metabolizm. Bo łatwiej nam pogodzić się z tyciem, kiedy możemy zrzucić odpowiedzialność na coś, na co nie mamy wpływu. Czas zmienić myślenie – przemianę materii można przyśpieszyć!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.