CORAX Sp. z o.o. z siedz. Częstochowa ul. Makuszyńskiego 79 APTEKA (Kłomnice ul. Sądowa 29)

CORAX Sp. z o.o. z siedz. Częstochowa ul. Makuszyńskiego 79 APTEKA (Kłomnice ul. Sądowa 29)
ul. Sądowa 29, 42-270 Kłomnice

CORAX Sp. z o.o. z siedz. Częstochowa ul. Makuszyńskiego 79 APTEKA (Kłomnice ul. Sądowa 29)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 fiolka zawiera 10 mg, 20 mg lub 50 mg alteplazy.
Aqua purificata, glycerin, sodium bicarbonate, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin.
1 tabl. zawiera 5 mg lub 10 mg amlodypiny w postaci bezylanu.

Dieta niskobiałkowa to dieta lecznicza, która jest przeznaczona przede wszystkim dla osób zmagających się z niewydolnością nerek i wątroby. Dieta niskobiałkowa jest także metodą leczenia schorzeń, w przebiegu których dochodzi do zakłócenia metabolizmu aminokwasów, np. fenyloketonurii. Na czym polega dieta niskobiałkowa? Co można jeść? Jakie produkty są zakazane?

W diecie hinduskiej musisz wybrać trzy składniki. Jednak wcześniej dobrze się zastanów, bo przez najbliższy tydzień lub dwa nie będziesz jadła nic innego. Dieta hinduska to dieta dla osób wytrwałych, które nie boją się monotonni żywieniowej. Ma swoich zwolenników, ale wielu dietetyków uważa, że nie jest to zdrowy sposób odchudzania.

Dieta feng-shui jest inspirowana starożytną wiedzą chińską dotyczącą specjalnego aranżowania przestrzeni w celu osiągnięcia harmonii ze środowiskiem naturalnym. W związku z tym podstawą diety nie są posiłki, lecz kuchnia - miejsce, gdzie się je przygotowuje i spożywa. A ta, urządzona zgodnie z zasadami starochińskiej sztuki feng shui, gwarantuje zmianę nawyków żywieniowych na lepsze, a tym samym utratę zbędnych kilogramów.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.