HANDEL USŁUGI APTEKA PRYWATNA"GALENA II" MGR IRENA ROLECKA-SURMACZ SPÓŁKA JAWNA

HANDEL USŁUGI APTEKA PRYWATNA"GALENA II" MGR IRENA ROLECKA-SURMACZ SPÓŁKA JAWNA
ul. WOJSKA POLSKIEGO 9, 25-364 Kielce

HANDEL USŁUGI APTEKA PRYWATNA"GALENA II" MGR IRENA ROLECKA-SURMACZ SPÓŁKA JAWNA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml roztworu zawiera 10 mg fitomenadionu. Lek zawiera rycynooleinian makrogologlicerolu.
1 tabl. powl. zawiera 250 mg lub 500 mg klarytromycyny; tabletki zawierają żółcień cholinową.
100 g syropu zawiera 15 g wyciągu z kwiatów dziewanny. Lek zawiera sacharozę i etanol.

Co jeść, żeby nie zachorować na nowotwór? Nieodpowiednia dieta może w dużej mierze przyczynić się do zachorowania na raka.  Które produkty wykazują działanie antyrakowe, a które przyspieszają rozwój komórek nowotworowych?

Wątroba pełni ponad 500 różnych funkcji. Pracuje jak gigantyczne laboratorium chemiczne, przetwórnia, magazyn i dyspozytornia. Jak jej pomóc, gdy zaczyna szwankować? Stosuj dietę dla wątroby, jedz częściej ale mniejsze porcje i kontroluj ilość składników odżywczych w swoich posiłkach.

Coraz częściej w kontekście diety słyszy się o cheat meal, czyli dosłownie o oszukanym posiłku – posiłku zupełnie niedietetycznym, odbiegającym dosyć mocno od produktów dozwolonych podczas odchudzania, który wplata się w dietę mającą na celu utratę nadmiernych kilogramów. Przez jednych uważany za wybawienie, przez innych mocno krytykowany. Czy warto stosować cheat meal, będąc na diecie?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.