APTEKA "RONDO" MGR FARM. JOLANTA ŻYCHOWSKA SP.J.

APTEKA "RONDO" MGR FARM. JOLANTA ŻYCHOWSKA SP.J.
ul. PADEREWSKIEGO 48, 25-502 Kielce

APTEKA "RONDO" MGR FARM. JOLANTA ŻYCHOWSKA SP.J.

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 40 mg omeprazolu (oraz 160,05 mg sacharozy).
1 fiolka 1,2 ml zawiera 30 mg temsyrolimusu. Po rozcieńczeniu w 1,8 ml pobranego rozcieńczalnika stężenie roztworu wynosi 10 mg/ml.
1 tabl. powl. zawiera 250 mg lub 500 mg cefuroksymu w postaci aksetylu.

Bolą cię stawy? Kondycja stawów zależy od tego, co jemy. Żywność jest bowiem naturalnym źródłem substancji, które budują kości i stawy. Niektóre produkty wręcz zapobiegają stanom zapalnym i bólom stawów, a nawet je leczą. Inne nasilają dolegliwości związanie ze stawami. Wystarczą niewielkie zmiany w diecie!

Dieta płynna oparta jest na produktach lekkostrawnych, zmiksowanych do postaci koktajli. Dzięki temu dieta płynna dostarcza ci odpowiedniej ilości minerałów i witamin, a przy okazji oczyszcza organizm z toksyn. Dieta płynna najskuteczniej wspomaga odchudzanie, gdy jest stosowana przynajmniej raz w tygodniu.

Dieta w nadczynności przytarczyc to dieta, która zakłada odpowiednie spożycie fosforu, wapnia i witaminy D. Nadczynność przytarczyc to bowiem sytuacja, gdy przytarczyce produkują za dużo hormonu zwanego parathormonem, który wraz z kalcytoniną – hormonem wydzielanym przez tarczycę i witaminą D3 ma zasadniczy wpływ na regulację poziomu tego pierwiastka: pobieranie wapnia z pożywienia, magazynowanie i ewentualne wydalanie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.