APTEKA REMEDIUM - Centrum Niskich Cen

APTEKA REMEDIUM - Centrum Niskich Cen
ul. SOBIESKIEGO 39, 32-650 Kęty

APTEKA REMEDIUM - Centrum Niskich Cen

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g żelu zawiera 50 mg nadtlenku benzoilu.
1 ml roztworu zawiera 300 mg linkomycyny w postaci chlorowodorku. Roztwór zawiera alkohol benzylowy.
1 ml roztworu doustnego zawiera 1 mg chlorowodorku oksykodonu.

Podobno od złego jedzenia nasz mózg może się skurczyć. Aby prawidłowo funkcjonował, musi być odpowiednio dożywiany.

Lody: wolisz śmietankowe czy sorbety? Przy wyborze kierujesz się smakiem czy ilością kalorii? A może należysz do tej grupy osób, które nie potrafią oprzeć się słodkiej polewie i bitej śmietanie? Zobacz ile kalorii mają lody śmietankowe, sorbety i lody z automatu.

Dieta 1000 kcal jest dość drastyczna i powinna być stosowana tylko przez tydzień. Dieta 1000 kalorii to dobry sposób na szybką utratę kilku kilogramów lub na przygotowanie organizmu do długoterminowego odchudzania. Przykładowy jadłospis w diecie 1000 kcal stara się zachować jak najwięcej wartości odżywczych przy jak najmniejszej ilości kalorii.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.