APTEKA JANA KANTEGO

APTEKA JANA KANTEGO
ul. ŻWIRKI I WIGURY 25, 32-650 Kęty

APTEKA JANA KANTEGO

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 62,5 mg lub 125 mg bozentanu (w postaci jednowodzianu).
2 tabl. powl. zawierają 342,8 mg ekstraktu z ziela nasturcji większej (DER 7:1), 96 mg ekstraktu z korzenia chrzanu pospolitego (DER 10:1), 50 mg ekstraktu z kwiatu bzu czarnego (DER 4:1), 50 mg ekstraktu z ziela werbeny pospolitej (DER 5:1), 50 mg ekstraktu z korzenia goryczki żółtej (DER 5:1), 50 mg ekstraktu z kwiatu dziewanny wielkokwiatowej (DER 5:1).
1 ml kropli do nosa zawiera 50 mg sulfatiazolu oraz 1 mg azotanu nafazoliny.

Piperyna to składnik pieprzu, który nadaje mu ostry, piekący smak. Ma także inne właściwości, dzięki którym może znaleźć zastosowanie w medycynie. Z badań wynika, że piperyna ma właściwości odchudzające, przeciwnowotworowe i antybakteryjne. Ponadto może uchronić przez alzheimerem i pomóc w namnażaniu komórek barwnikowych skóry u osób cierpiących na bielactwo. Sprawdź, jakie jeszcze działanie ma piperyna.

Dieta księżycowa (chronometryczna) to kuracja odchudzająca oparta na 28-dniowym cyklu księżyca, który jest zgodny z naturalnym rytmem organizmu. W związku z tym dieta księżycowa daje szansę nie tylko na pozbycie się zbędnych kilogramów, lecz także na przywrócenie wewnętrznej równowagi organizmu. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie księżycowej.

Osoby z nadwagą często zaspokajają głód szybkimi, kalorycznymi przekąskami. A przecież niewiele trzeba, by jeść smacznie i chudnąć. Sprawdź, jak polubić dietę, poznaj zdrowe sposoby na odchudzanie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.