SPÓŁKA JAWNA JANINA, ANNA I TADEUSZ BOMBA

SPÓŁKA JAWNA JANINA, ANNA I TADEUSZ BOMBA
ul. KOŚCIUSZKI 7, 28-500 Kazimierza Wielka

SPÓŁKA JAWNA JANINA, ANNA I TADEUSZ BOMBA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 5 mg lub 10 mg fumaranu bisoprololu. Tabletki zawierają laktozę.
100 g produktu zawiera 30 g korzenia kozłka lekarskiego, 20 g kwiatostanu głogu, 15 g liścia melisy, 15 g szyszki chmielu, 10 g liścia mięty pieprzowej i 10 g koszyczka rumianku.
1 but. (100 ml) roztworu zawiera 4 mg kwasu zoledronowego (w postaci jednowodzianu). 1 fiolka (5 ml) koncentratu zawiera 4 mg kwasu zoledronowego (w postaci jednowodzianu).

Dieta McDougalla, czyli dieta roślinna oparta na skrobi, należy do leczniczych diet wegańskich. Polecana jest osobom zmagającym się z wieloma chorobami poczynając od nadwagi, otyłości, chorób układu krążenia do chorób nowotworowych. Sprawdź, na czym polega dieta McDougalla i kto może ją zastosować.

Jak schudnąć bez wysiłku - to pytanie zadajesz sobie każdego dnia. Mamy dla ciebie dietę idealną, czyli taką, która nie wiąże się z poświęceniem i mnóstwem pracy. To dieta efektywna - odchudzanie następuje w równym tempie, nie czujesz głodu i na finiszu nie grozi ci efekt jo-jo.

Dieta orkiszowa zawiera przepisy, które są przeznaczone m.in. dla osób zmagających się z podwyższonym cholesterolem, chorobami serca czy problemami z układem pokarmowym. Dania na bazie tego słodko-orzechowego ziarna mogą wypróbować także kobiety spodziewające się dziecka. Również diabetycy znajdą tutaj coś dla siebie. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie orkiszowej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.