BRAK NAZWY

BRAK NAZWY
ul. GOLIŃSKA 1, 62-530 Kazimierz Biskupi

BRAK NAZWY

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 10 mg lub 15 mg arypiprazolu. Tabletki zawierają laktozę.
1 tabl. powl. zawiera 70 mg kwasu alendronowego w postaci trójwodnej soli sodowej. Preparat zawiera laktozę.
1 kaps. zawiera 150 mg wyciągu z ruszczyka kolczastego, 150 mg wyciągu z gorzkiej pomarańczy (w tym 142,5 mg hesperydyny), 120 mg wyciągu z z wąkroty azjatyckiej, 100 mg witaminy C (kwas L-askorbinowy, 125 % RWS).

Na temat żywienia w chorobie onkologicznej krąży wiele mitów, których istnienie może negatywnie wpływać na proces leczenia. Mity te funkcjonują nie tylko wśród samych chorych, ale także w świadomości społecznej, co pokazuje badanie SMG/KRC przeprowadzone na zlecenie Nutricii Medycznej. Obalamy te najczęściej spotykane.

Suplementy odchudzające są coraz popularniejsze, choć według dietetyków nic nie zastąpi odpowiedniej diety i ruchu. Jednak wiele osób sięga po tabletki nie tylko z chęci zrzucenia zbędnych kilogramów bez większych wyrzeczeń, ale przede wszystkim, by wspomóc organizm w długofalowej i wieloetapowej kuracji odchudzającej.

Przy przeziębieniu nie trzeba stosować szczególnej diety, ale warto zadbać o to, aby domowe posiłki były lekkostrawne i spożywane regularnie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.