Żyłka Spółka Jawna z siedz. Katowice ul. Batorego 4 APTEKA (Katowice ul. Chorzowska 7A)

Żyłka Spółka Jawna z siedz. Katowice ul. Batorego 4 APTEKA (Katowice ul. Chorzowska 7A)
ul. Chorzowska 7A, 40-121 Katowice

Żyłka Spółka Jawna z siedz. Katowice ul. Batorego 4 APTEKA (Katowice ul. Chorzowska 7A)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml sporządzonego roztworu zawiera 50 mg walgancyklowiru w postaci chlorowodorku. Preparat zawiera sód (0,188 mg/ml).
1 kaps. zawiera 250 mg kwasów tłuszczowych z rodziny omega-3 (w tym min. 40 mg kwasu eikozapentaenowego - EPA i min. 26 mg kwasu dokozaheksaenowego - DHA), 60 mg wyciągu z kwiatów aksamitki wzniesionej (w tym 12 mg luteiny i 2,4 mg zeaksantyny), 30 mg witaminy C, 3,35 mg witaminy E, 7,5 mg cynku, 1 mg L-glutationu, 500 µg miedzi i 25 µg selenu.
1 ml roztworu zawiera 0,3 mg bimatoprostu. Preparat zawiera chlorek benzalkoniowy.

Czy można schudnąć pięć kilogramów w 10 dni? Bez diety, ćwiczeń, stresu! Wydaje się to nieprawdopodobne? A jednak! Osoby, które korzystały z odchudzania metodą chińskiej medycyny, twierdzą, że za pomocą seansów oddechowych i zabiegów akupunktury można skutecznie zrzucić nadwagę.

Na naszą odporność wpływa wiele różnych czynników. Jednym z nich, bardzo istotnym, jest dieta. Zadbajmy, by nie brakło w niej witamin i mikroelementów, takich jak selen, żelazo i cynk.

Tłusta ryba, pieczony drób czy imbirowe ciasteczka - mimo że zawierają dużo kalorii - pomagają przyspieszyć metabolizm i mogą być sprzymierzeńcem w odchudzaniu! Niektóre potrawy z powodzeniem zastępują drogie farmaceutyki, których zadaniem jest przyspieszenie przemiany materii. Dowiedz się, jak wzbogacić dietę i jaki rodzaj sportu wybrać, by poprawić metabolizm.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.