ZIKO APTEKA Sp. z o.o. z s. Kraków ul. Legnicka 5 ZIKO APTEKA (Katowice ul. Plebiscytowa 39)

ZIKO APTEKA Sp. z o.o. z s. Kraków ul. Legnicka 5 ZIKO APTEKA (Katowice ul. Plebiscytowa 39)
ul. Plebiscytowa 39, 40-036 Katowice

ZIKO APTEKA Sp. z o.o. z s. Kraków ul. Legnicka 5 ZIKO APTEKA (Katowice ul. Plebiscytowa 39)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. twarda zawiera 200 mg kryzotynibu.
1 tabl. powl. zawiera 10 mg lub 25 mg chlorowodorku hydroksyzyny. Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. powl. zawiera 20 mg paroksetyny w postaci bezwodnego chlorowodorku.

Z danych przedstawionych na II Zjeździe Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, który odbył się w dniach 15-17 października 2009r. w Szczecinie wynika, że już 20 % Polaków choruje na otyłość, a ponad połowa ma nadwagę. Należysz do tej grupy? Zacznij się leczyć!

Tabela kalorii - owoce umożliwi ci właściwy dobór codziennego jadłospisu. Sprawdź, ile kalorii mają owoce: w zestawieniu znajdziesz zarówno owoce krajowe - jabłka, gruszki, śliwki, jak i owoce egzotyczne - pomarańcze, figi, cytryny. Oto tabela kalorii zawartych w owocach.

Tłusty czwartek w wersji light? To możliwe, jeśli wykorzystasz przepis na niskokaloryczne pączki. Warto je wypróbować, nawet gdy odchudzanie nie jest twoim planem, bo im mniej kalorii, tym lepiej. I pamiętaj, kto nie zje ani jednego pączka w tłusty czwartek, temu nie będzie się wiodło.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.