ZDROWIT Arkadiusz Zdebel i wspólnicy Sp. J. APTEKA ZDROWIT (Katowice ul. 3 maja 33)

ZDROWIT Arkadiusz Zdebel i wspólnicy Sp. J. APTEKA ZDROWIT (Katowice ul. 3 maja 33)
ul. 3- Maja 33, 40-097 Katowice

ZDROWIT Arkadiusz Zdebel i wspólnicy Sp. J. APTEKA ZDROWIT (Katowice ul. 3 maja 33)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 5 mg selegiliny.
5 ml syropu zawiera 125 mg gwajafenezyny. Syrop zawiera: sacharozę, parahydroksybenzoesan etylu, etanol oraz czerwień koszenilową.
1 kaps. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 500 mg chlorku potasu (262 mg jonów potasu) oraz 50 mg cytrynianu magnezu.

Dieta opracowana przez dr. Ornisha jest dość rygorystyczna, chociaż nie trzeba podczas jej stosowania liczyć kalorii. Sprawdzi się, jeśli nie lubisz mięsa i nie chcesz się głodzić. W Stanach Zjednoczonych dieta ta traktowana jest nie tylko jako dieta odchudzająca, ale jest również metodą leczenia, refundowaną dla pacjentów z chorobami serca.

Wielkanoc to święta, w czasie których trudno jest powstrzymać się od jedzenia dań, kuszących nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Jednak jest i na to sposób - można odchudzić potrawy, aby były mniej kaloryczne, a potem śmiało je próbować! Jak odchudzić świąteczne menu?

Preparaty chelatowane dostarczają nam niezbędnych pierwiastków bez niebezpieczeństwa przedawkowania a co za tym idzie - zatrucia. Istnieją bowiem minerały, które łatwo przedawkować, np. cynk czy chrom. Jednak dzięki procesowi chelatowania nie są one szkodliwe i mogą zostać bezpiecznie usunięte z naszego organizmu. Sprawdź, jak działają minerały chelatowe (chelaty) i dlaczego warto je brać.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.