VITA FARM II Szydłak, Grzymkowska Sp.j APTEKA VITA FARM III (Katowice ul. Raciborska 22)

VITA FARM II Szydłak, Grzymkowska Sp.j APTEKA VITA FARM III (Katowice ul. Raciborska 22)
ul. Raciborska 22, 40-074 Katowice

VITA FARM II Szydłak, Grzymkowska Sp.j APTEKA VITA FARM III (Katowice ul. Raciborska 22)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 0,4 mg chlorowodorku tamsulosyny.
5 ml płynu zawiera: 450 mg wyciągu z czarnego bzu (Sambucus nigra L.), 60 mg wyciągu z owoców dzikiej róży (Rosa canina L.) w tym 20 mg witaminy C, 1,5 mg cynku.
1 kaps. zawiera 10 mg, 18 mg, 25 mg, 40 mg, 60 mg atomoksetyny w postaci chlorowodorku.

Po zimie czujesz się ociężała, zmęczona, brakuje ci energii. W pasie przybyło kilka centymetrów. Zastanawiasz się, czy powinnaś zdecydować się na oczyszczanie organizmu? Jak poprawić jego metabolizm? Zobacz sposoby na skuteczny wiosenny detoks - dietę i proste ćwiczenia.

Dieta bez pszenicy dr Davisa to dieta bezglutenowa. Nie jest ona jednak przeznaczona dla osób uczulonych na gluten i chorych na celiakię, lecz dla osób z nadwagą. Dieta bez pszenicy to dieta odchudzająca. Dr Davis przekonuje, że eliminując z jadłospisu produkty pszenne i inne zawierające gluten, można chudnąć 5 kg w 2 tygodnie. Na czym dokładnie polega dieta bezglutenowa na odchudzanie?

Błonnik to niezbędny składnik naszej diety. Ułatwia perystaltykę jelit, pomaga na zaparcia, dzięki niemu jelita żwawiej pracują, a tym samym prawidłowo przebiegają procesy przemiany materii. Jeśli masz problem z zaparciami musisz polubić m.in. pełnoziarniste pieczywo, kasze, płatki owsiane i suszone owoce.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.