Super-Pharm Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Super-Pharm Apteka (Katowice, ul. 3 Maja 30)

Super-Pharm Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Super-Pharm Apteka (Katowice, ul. 3 Maja 30)
ul. 3 Maja 30, 40-097 Katowice

Super-Pharm Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Super-Pharm Apteka (Katowice, ul. 3 Maja 30)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g żelu zawiera 50 mg nadtlenku benzoilu.
100 g produktu zawiera 5 g kwasu mrówkowego, 70 g etanolu i 25 g wody oczyszczonej.
1 tabl. powl. zawiera 1 mg anastrozolu. Preparat zawiera laktozę.

Dieta czystego jedzenia eliminuje żywność wysoko przetworzoną, a opiera się na "prawdziwej żywności", najlepiej organicznej oraz z upraw i hodowli ekologicznych. Jest dietą odchudzającą, która ma też wpłynąć pozytywnie na stan zdrowia. Zasady diety czystego jedzenia są bardzo zbliżone do sposobu odżywiania rekomendowanego przez wielu specjalistów ds. żywienia. Co można jeść na diecie czystego jedzenia? Czy rzeczywiście pomaga schudnąć i polepszyć zdrowie?

W internecie nie brakuje "cudownych" tabletek na odchudzanie, dzięki którym "bez wyrzeczeń, w 2 miesiące schudniesz 15 kg". Wiele z tych środków zawiera toksyczne, a nawet niebezpieczne dla życia substancje chemiczne, jak dinitrofenol lub sibutraminę. Na czym polega ich działanie i dlaczego jest tak niebezpieczne?

Dieta widelcowa, inaczej forking, to nowy sposób spożywania posiłków, dzięki któremu można zrzucić zbędne kilogramy. Podstawowa zasada diety widelcowej jest bardzo prosta: podczas kolacji należy spożywać pokarmy tylko za pomocą widelca. Sprawdź, jakie są pozostałe zasady diety widelcowej. Na czym ona polega? Ile można na niej schudnąć?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.