SELEXIM Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach APTEKA NOVA (Katowice ul. Mościckiego 6)

SELEXIM Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach APTEKA NOVA (Katowice ul. Mościckiego 6)
ul. Mościckiego 6, 40-841 Katowice

SELEXIM Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach APTEKA NOVA (Katowice ul. Mościckiego 6)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 7,5 mg meloksykamu. Tabl. zawierają laktozę.
1 czopek zawiera 60 mg lub 125 mg ibuprofenu.
1 g roztworu doustnego zawiera 998,75 mg parafiny ciekłej.

Jak odżywiać się w ciąży? Pewnie zawsze słyszałaś, że przyszła mama musi jeść za dwoje? To mit! Ale nadal funkcjonuje wiele nieprawdziwych teorii dotyczących sposobu odżywiania kobiety w ciąży. Oto cała najnowsza prawda o diecie kobiety w ciąży i najważniejsze zalecenia dietetyków. Jakie są zasady żywienia w ciąży?

Dieta Schrotha jest dość kontrowersyjna. Jadłospis w diecie Schrotha jest bowiem wzbogacony w wino, które można spożywać w dużych ilościach - nawet do 1/2 l dziennie. Sprawdź, jak wygląda przykładowy jadłospis w diecie Schrotha. Jak skomponować tygodniowy jadłospis w diecie Schrotha?

Oprócz leków obniżających poziom cukru we krwi podstawą leczenia cukrzycy jest dobrze opracowana, niskokaloryczna dieta. Cukrzyk wcale nie musi rezygnować z dobrej kuchni. Dieta cukrzycowa też może być smaczna i urozmaicona, należy tylko przestrzegać kilku zasad.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.