PZF "Cefarm-Lublin" S.A. APTEKA DBAM O ZDROWIE (Katowice, Karliczka 12)

PZF "Cefarm-Lublin" S.A. APTEKA DBAM O ZDROWIE (Katowice, Karliczka 12)
ul. Karliczka 12, 40-488 Katowice

PZF "Cefarm-Lublin" S.A. APTEKA DBAM O ZDROWIE (Katowice, Karliczka 12)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g maści zawiera 62,5 mg suchego wyciągu z kory kasztanowca i 5 mg chlorowodorku lidokainy. Preparat zawiera bronopol i lanolinę.
1 tabl. zawiera 8 mg, 16 mg lub 24 mg dichlorowodorku betahistyny. Preparat zawiera laktozę.
1 ampułka roztworu (5 ml) zawiera 100 mg; 1 ampułka koncentratu (15 ml) zawiera 300 mg pentoksyfiliny.

Dieta po resekcji żołądka to dieta lecznicza, która jest bardzo ważnym elementem rekonwalescencji. Właściwie skomponowana dieta po resekcji żołądka umożliwi szybkie zagojenie się pooperacyjnych ran, a co za tym idzie - szybki powrót do zdrowia. Jakie są zasady diety po resekcji żołądka? Co można jeść, a co należy wykreślić z jadłospisu?

Trądzik męczy nie tylko nastolatki. Dokucza jeszcze długo po dwudziestce. Odpowiednia dieta na trądzik nie zlikwiduje problemów ze skórą, ale może skutecznie wspomóc leczenie trądziku, które jest długie i nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. Co jeść, żeby zmniejszyć objawy trądziku?

Dieta kapuściana pozwala schudnąć 4-5 kg w tydzień. To dobry wstęp do dalszego odchudzania. Dieta polega na wprowadzeniu do jadłospisu dużych ilości warzyw, zwłaszcza kapusty. Są one bogatym źródłem witamin i składników odżywczych oraz błonnika. Oto przepis na odchudzającą zupę z kapusty.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.