Partner Pharma Sp. z o.o. APTEKI FAMILIJNE Apteka w Supersamie (Katowice ul. Piotra Skargi 6)

Partner Pharma Sp. z o.o. APTEKI FAMILIJNE Apteka w Supersamie (Katowice ul. Piotra Skargi 6)
ul. Piotra Skargi 6, 40-091 Katowice

Partner Pharma Sp. z o.o. APTEKI FAMILIJNE Apteka w Supersamie (Katowice ul. Piotra Skargi 6)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 5 mg cylazaprylu i 12,5 mg hydrochlorotiazydu. Lek zawiera laktozę.
1 g roztworu doustnego zawiera 998,75 mg parafiny ciekłej.
Preparat zawiera: kompleks NeoSilve+ (połączenie wyciągu z porostu islandzkiego (Cetraria islandica) i srebra koloidalnego), miętę ogrodową. Preparat nie zawiera cukru.

Odchudzasz się, jesteś kobietą aktywną fizycznie lub po czterdziestce? Twoim obowiązkiem "dla zdrowia" jest jeść dobrze skomponowane śniadania. Jeśli nie masz pomysłu, skorzystaj z naszych propozycji zestawów śniadaniowych.

Dieta ziołowa to dieta odchudzająca i oczyszczająca. Odpowiednio dobrane zioła nie tylko przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, lecz także wspomagają proces oczyszczania organizmu z toksyn. Sprawdź, na czym polega dieta ziołowa, jakie są zasady przyjmowania konkretnych ziół i ile można schudnąć, stosując dietę ziołową.

Czy orzechy tuczą, czy pomagają zrzucić zbędne kilogramy? Osoby na diecie z zasady trzymają się od orzechów z daleka. Niepotrzebnie, bo orzechy mogą skutecznie pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.