OSKARD Sp. z o.o. z siedz. Mysłowice ul. Ogrodowa 15 APTEKA ŚLĄSKA (Katowice ul. Kijowska 71)

OSKARD Sp. z o.o. z siedz. Mysłowice ul. Ogrodowa 15 APTEKA ŚLĄSKA (Katowice ul. Kijowska 71)
ul. Kijowska 71, 40-754 Katowice

OSKARD Sp. z o.o. z siedz. Mysłowice ul. Ogrodowa 15 APTEKA ŚLĄSKA (Katowice ul. Kijowska 71)

Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ampułkostrzykawka zawiera 200 mg certolizumabu pegol w 1 ml.
1 g kremu lub żelu zawiera 1 mg adapalenu. Krem zawiera parahydroksybenzoesan metylu i parahydroksybenzoesan propylu. Żel zawiera glikol propylenowy i parahydroksybenzoesan metylu.
1 tabl. powl. zawiera 10 mg dichlorowodorku cetyryzyny; preparat zawiera laktozę.

Wątroba pełni ponad 500 różnych funkcji. Pracuje jak gigantyczne laboratorium chemiczne, przetwórnia, magazyn i dyspozytornia. Jak jej pomóc, gdy zaczyna szwankować? Stosuj dietę dla wątroby, jedz częściej ale mniejsze porcje i kontroluj ilość składników odżywczych w swoich posiłkach.

Dieta wolumetryczna (zwana również objętościową) opiera się na doborze produktów w zależności od ich kaloryczności. Jej podstawą są produkty zawierające dużo wody, dzięki czemu możesz jeść więcej, unikając nadwyżki kalorycznej. Co ważne, eksperci uważają, że dieta wolumetryczna jest skuteczna, bezpieczna, pełnowartościowa, a do tego dobra dla serca. Zobacz, jakie są zasady diety wolumetrycznej, ile można na niej schudnąć i przykładowy jadłospis na cały dzień.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.