MIROPHARM Sp. z o.o. Apteka 4 Pory Roku (Katowice ul. Gawronów 22)

MIROPHARM Sp. z o.o. Apteka 4 Pory Roku (Katowice ul. Gawronów 22)
ul. Gawronów 22, 40-225 Katowice

MIROPHARM Sp. z o.o. Apteka 4 Pory Roku (Katowice ul. Gawronów 22)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml roztworu zawiera 1 mg chlorowodorku difenhydraminy i 0,33 mg azotanu nafazoliny. Preparat zawiera chlorek benzalkoniowy.
1 tabl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 0,4 mg chlorowodorku tamsulosyny.
1 tabl. zawiera 4 mg lub 8 mg peryndoprylu z tert-butyloaminą. Preparat zawiera laktozę.

Jeść mniej – tak zdaniem większości z nas brzmi podstawowa zasada zrzucania wagi. Gdyby to była prawda, zmagania z nadwagą nie kończyłyby się tak często przegraną. Przecież zdarza się, że odmawiamy sobie jedzenia kosztem samopoczucia i formy, a waga ani drgnie. Gdzie popełniamy błąd?

Głodówka nie jest sposobem na odchudzanie. Najwyższy czas przestać łączyć te dwa pojęcia. Głodówka może być lecznicza i oczyszczać organizm, ale nie sprawi, że schudniesz. Natomiast odchudzanie nie musi się wiązać z głodówką i liczeniem kalorii. Jeżeli będziesz się trzymała kilku zasad, efekty przyjdą same!

Dieta antycellulitowa jest zdrowa i lekka. By wygrać z cellulitem dietę warto stosować zawsze, jako sposób na życie. Na czym polega dieta na cellulit?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.