LYKOS-FARM Sp. z o.o. APTEKA (Katowice ul. Gen. Zygmunta Waltera Jankego 130)

LYKOS-FARM Sp. z o.o. APTEKA (Katowice ul. Gen. Zygmunta Waltera Jankego 130)
ul. Gen. Z. W. Jankego 130, 40-613 Katowice

LYKOS-FARM Sp. z o.o. APTEKA (Katowice ul. Gen. Zygmunta Waltera Jankego 130)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml roztworu zawiera 20 mg hialuronianu sodu.
1 g pasty zawiera 2,125 mg bezbiałkowego dializatu z krwi cieląt i 10 mg polidokanolu.
1 pastylka lub 1 pastylka bez cukru zawiera 150 mg salicylanu choliny.

Jeśli włosy straciły blask, a paznokcie łamią się, może to być znak, że źle się odżywiasz. Zawarte w produktach spożywczych składniki odżywcze pomogą w naturalny sposób odbudować zniszczone włosy i paznokcie, które będą piękne jak nigdy dotąd.

Dieta Kwaśniewskiego, inaczej dieta optymalna, pozwala wykorzystać tradycyjne, babcine przepisy. W diecie dr Kwaśniewskiego można znaleźć golonkę, zupę grochową oraz makowiec i sernik. Wszystko spożywane w odpowiednich proporcjach pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. Proponujemy przepisy, dzięki którym możesz skomponować jadłospis w diecie Kwaśniewskiego.

Ponad 90 proc. ludzi odczuwa przypływ apetytu, który nie ma nic wspólnego z prawdziwą potrzebą jedzenia. Dlaczego więc jemy, mimo że nie jesteśmy głodni? Bo lubimy, bo dla większości z nas jedzenie jest przyjemne i łatwo dostępne, w związku tym staje się łatwą pokusą zaspokajania różnych naszych potrzeb, w tym emocjonalnych. Jak sobie radzić z przejadaniem się?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.