HPS Sp. z o.o. APTEKA PRZYJAZNA II (Katowice ul. Mysłowicka 13)

HPS Sp. z o.o. APTEKA PRZYJAZNA II (Katowice ul. Mysłowicka 13)
ul. Mysłowicka 13, 40-453 Katowice

HPS Sp. z o.o. APTEKA PRZYJAZNA II (Katowice ul. Mysłowicka 13)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
100 g maści zawiera: 3 g wyciągu płynnego z kłącza pięciornika, 2 g ichtamolu, 20 g tlenku cynku.
1 tabl. zawiera 50 mg lub 100 mg akarbozy.
1 ml preparatu zawiera: 1 ml nalewki z korzenia kozłka lekarskiego. Zawiera etanol.

Będąc na diecie 1000 kalorii często może nas męczyć to samo pytanie: co powinna jeść osoba odchudzająca się, by nie była wiecznie głodna i mogła szybko schudnąć. Oto kilka przepisów na potrawy, które pomogą przyspieszyć przemianę materii i spalić zbędną tkankę tłuszczową.

Dieta przy gestozie ciążowej jest zalecana nie tylko ciężarnym, u których pojawiły się objawy zatrucia ciążowego. Dieta przy gestozie ciążowej jest także jednym z elementów profilaktyki zatrucia ciążowego u kobiet, które znajdują się w grupie ryzyka. Jakie są zasady diety przy gestozie? Które produkty są wskazane, a które należy wykluczyć z jadłospisu ciężarnej lub przyszłej mamy?

Głodówka lecznicza może trwać od 2-3 dni do 6 tygodni - zazwyczaj to 10-14 dni. Dlaczego tak długo? Zwolennicy głodówki leczniczej uważają, że to konieczne, bo organizm dopiero po 5-6 dniach włącza swój układ odpornościowy. Wśród głodówek leczniczych najpopularniejsze są: głodówka jednodniowa i głodówka kilkudniowa. Każda głodówka wymaga odpowiedniego przygotowania - sprawdź, jak przygotować się do głodówki leczniczej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.