Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. Apteka PharmCentrum (Katowice, ul. Żelazna 1)

Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. Apteka PharmCentrum (Katowice, ul. Żelazna 1)
ul. Żelazna 1, 40-851 Katowice

Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. Apteka PharmCentrum (Katowice, ul. Żelazna 1)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera olej z nasion wiesiołka (min. 447 mg nienasyconych kwasów tłuszczowych, w tym min. 279 mg kwasu linolowego i min. 30 mg kwasu gamma-linolenowego) oraz olej z nasion lnu (min. 93 mg kwasu alfa-linolenowego).
1 kaps. miękka zawiera 400 mg ibuprofenu. Kapsułki zawierają sorbitol.
1 butelka zawiera 240 ml desfluranu.

Jeśli włosy straciły blask, a paznokcie łamią się, może to być znak, że źle się odżywiasz. Zawarte w produktach spożywczych składniki odżywcze pomogą w naturalny sposób odbudować zniszczone włosy i paznokcie, które będą piękne jak nigdy dotąd.

Odchudzanie wg diety dr. Atkinsa już dawno podbiło Hollywood i wciąż zdobywa nowych zwolenników, również w Europie. Według Atkinsa przyczyną nadwagi są przede wszystkim węglowodany, dlatego podstawą diety powinny być białka i tłuszcze. Dieta Atkinsa to jednak kontrowersyjny sposób odchudzania - jest uboga w witaminy i długotrwałe jej stosowanie może się poważnie odbić na zdrowiu.

Letnie miesiące to okres ślubów. Z myślą o przyszłych pannach młodych dr Olivier Di Petro z kliniki na Florydzie opracował specjalną dietą, całkowicie wykluczającą węglowodany. Podobno w 10 dni można pozbyć się nawet 20 kg!!! Czy to nowa moda? Czy nowa dieta-cud? Bierzemy dietę K-E pod lupę.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.