"Goc i wspólnicy" Sp. z o.o. APTEKA ŚLĄSKA-TWOJA APTEKA

"Goc i wspólnicy" Sp. z o.o. APTEKA ŚLĄSKA-TWOJA APTEKA
ul. Graniczna 45, 40-018 Katowice

"Goc i wspólnicy" Sp. z o.o. APTEKA ŚLĄSKA-TWOJA APTEKA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. draż. zawiera: 0,3 mg winianu ergotaminy; 0,1 mg atropiny w postaci zespołu alkaloidów tropanowych; 20 mg fenobarbitalu. Lek zawiera laktozę i sacharozę.
1 tabl. powl. zawiera 600 mg telbiwudyny.
1 ml płynu zawiera 20 mg lub 50 mg minoksydylu.

Właśnie teraz warto przeprowadzić kurację oczyszczającą. Poczujesz się po niej lekka i szczuplejsza!

Post jednodniowy to nie jednodniowa głodówka. W trakcie jednodniowego postu ograniczasz jedynie ilość i jakość jedzenia. Możesz na przykład zastosować jednodniowy post oparty na owocach i warzywach lub chlebie i wodzie. Post jednodniowy warto przeprowadzać regularnie raz w tygodniu, bo korzystnie odciąża organizm. Jednak nie licz na to, że schudniesz.

Głód i apetyt do dwa różne stany. Głód to alarm organizmu, że kończą mu się składniki odżywcze. Apetyt to natrętna myśl, że masz ochotę coś zjeść. I głód i apetyt są wrogami skutecznego odchudzania, czyli leczenia nadwagi i otyłości. Na czym polega głód, a na czym apetyt? Jak je odróżnić? Podpowiadamy triki, które pomogą zmniejszyć apetyt i głód.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.