CEFARM ŚLĄSKI - KATOWICE S.A. MEDIQ APTEKA POD ORŁEM (Katowice ul. Warszawska 6)

CEFARM ŚLĄSKI - KATOWICE S.A. MEDIQ APTEKA POD ORŁEM (Katowice ul. Warszawska 6)
ul. Warszawska 6, 40-009 Katowice

CEFARM ŚLĄSKI - KATOWICE S.A. MEDIQ APTEKA POD ORŁEM (Katowice ul. Warszawska 6)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 5 mg, 10 mg, 20 mg lub 40 mg rozuwastatyny w postaci soli wapniowej; tabletki zawierają laktozę oraz żółcień chinolinową (E104).
1 tabl. zawiera 150 mg kwasu ibandronowego w postaci jednowodnej soli sodowej. Tabletki zawierają laktozę.
1 fiolka (5 ml) zawiera 500 mg fluoresceiny w postaci soli sodowej. Preparat zawiera sód w ilości do 1,45% (ok. 3,15 mmol) na dawkę.

Witarianizm, znany również jako dieta surowa czy też dieta raw food zyskuje wciąż na popularności. Na czym polega dieta surowa? Główna zasada diety raw food to jedzenie niemal wyłącznie surowych produktów. Sprawdź, jakie wady i zalety ma witarianizm.

Jeśli cierpisz na osteoporozę, jak najszybciej zmień styl życia, a przede wszystkim dietę. Unikaj razowego pieczywa, ogranicz wędliny, zrezygnuj z fast-foodów. Zamiast smażenia - gotuj na parze, zapomnij o używkach i soli.

Dieta pomidorowa nie polega na spożywaniu tylko samych pomidorów, lecz na umiejętnym łączeniu ich z innymi produktami w odpowiednich proporcjach. Dlatego w diecie pomidorowej można znaleźć mnóstwo oryginalnych przepisów, np. na frittatę czy budyń z pomidorów. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie pomidorowej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.