BRL CENTER POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu APTEKA Dr.Max (Katowice ul. Rolna 30)

BRL CENTER POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu APTEKA Dr.Max (Katowice ul. Rolna 30)
ul. Rolna 30, 40-555 Katowice

BRL CENTER POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu APTEKA Dr.Max (Katowice ul. Rolna 30)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
100 g płynu na skórę zawiera 79 g ethanolum (etanol 96%), 0,10 g 2-Biphenylol (2-bifenylol).
Zabielacz, 16% rozpuszczalnej kawy zbożowej z jęczmienia i żyta, 13,5% inuliny, 12% kawy rozpuszczalnej, 4% ekstraktu zielonej kawy, aromaty, 0,68% L-karnityny chlorek chromu. Wartość energetyczna 1 saszetki 219,5 kJ / 52,2 kcal.
1 ml roztworu zawiera 1,5 mg hialuronianu sodu. Preparat zawiera aktinokinol.

Menopauza, czyli zaprzestanie miesiączkowania, może pojawić się zarówno przed 40. rokiem życia (wtedy mówimy o tak zwanej wczesnej menopauzie), jak i po 55 roku życia. 60 procent kobiet w okresie menopauzy znacznie przybiera na wadze. To fizjologia związana ze spadkiem poziomu hormonów - progesteronu i estrogenów. Ale są sposoby, żeby przechytrzyć naturę.

Odchudzanie weekendowe jest możliwe. Nie możesz dopiąć ulubionych dżinsów, bo twój brzuch wystaje, jakby ktoś go napompował? Czujesz się wzdęta. Czas na dietę bogatą w błonnik i pożyteczne bakterie, które pomagają w trawieniu pokarmów oraz zachowaniu uczucia lekkości. Jak opracować menu i jadłospis diety weekendowej?

Dieta kopenhaska jest w czołówce najbardziej kontrowersyjnych diet odchudzających. Dlaczego? Bo dieta kopenhaska, choć skutecznie odchudza, jest niskowęglowodanowa i niskokaloryczna, monotonna i pozbawiano witamin i minerałów. Jakie wady i zalety ma dieta kopenhaska?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.