BIOTREX-POL Sp. z o.o. APTEKA VARIA (Katowice ul. Sowińskiego 5a)

BIOTREX-POL Sp. z o.o. APTEKA VARIA (Katowice ul. Sowińskiego 5a)
ul. Sowińskiego 5a, 40-972 Katowice

BIOTREX-POL Sp. z o.o. APTEKA VARIA (Katowice ul. Sowińskiego 5a)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 fiolka zawiera 250 mg, 500 mg, 1 g lub 2 g ceftazydymu w postaci pięciowodzianu. Lek zawiera sód (1 fiolka 250 mg zawiera 13 mg sodu, 1 fiolka 500 mg zawiera 26 mg sodu, 1 fiolka 1 g zawiera 52 mg sodu, 1 fiolka 2 g zawiera 104 mg sodu).
1 tabl. o przedłużonym uwalnianiu zawiera 10 mg chlorowodorku alfuzosyny oraz 8 mg laktozy.
1 tabl. zawiera 100 mg furazydyny (poprzednio stosowana nazwa: furagina). Preparat zawiera laktozę.

Dieta truskawkowa to jednoskładnikowa dieta odchudzająca. Truskawki mają niewiele kalorii i są bogatym źródłem kwasu foliowego, który wspomaga pracę naszego mózgu, oraz przeciwutleniaczy, które chronią nas przed nowotworami. Sprawdź, jak ułożyć dietę truskawkową, by szybko i zdrowo schudnąć.

Strażnicy Wagi to amerykański ruch promujący rozsądne odchudzanie. Dieta, którą poleca nie obiecuje szybkiego efektu, ale stopniową utratę wagi. Dodatkowo dieta Strażników Wagi, zwana też punktową, jest zdrowa, zbilansowana i nie trzeba się przy niej głodzić.

Wątroba często porównywana jest do wielkiej fabryki chemicznej, w której nieustannie zachodzą procesy ważne dla zdrowia i życia. Dlatego powinniśmy ją oszczędzać i dbać o nią. Oto zasady dietetyczne, o których należy pamiętać, by wątroba nie była przeciążana i nie dawała o sobie znać.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.