ATID Sp. z o.o. Spółka Komandytowa APTEKA MAGICZNA

ATID Sp. z o.o. Spółka Komandytowa APTEKA MAGICZNA
ul. Ściegiennego 94, 40-111 Katowice

ATID Sp. z o.o. Spółka Komandytowa APTEKA MAGICZNA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 amp. (1 ml) zawiera 20 mg butylobromku hioscyny.
1 tabl. powl. zawiera 100 mg syldenafilu w postaci cytrynianu. Tabletki zawierają laktozę.
1 tabl. zawiera 37,5 mg (75 mg) chlorowodorku tramadolu i 325 mg (650 mg) paracetamolu.

Miażdżyca zaczyna się niewinnie: coraz częściej mamy zadyszkę po wejściu na pierwsze piętro i nawet po krótkim spacerze bolą nas łydki. Skończyć się może zawałem serca, udarem mózgu, amputacją nogi. A możesz zapobiec rozwojowi miażdżycy, stosując dietę o niskiej zawartości cholesterolu.

Fleksitarianizm to sposób odżywiania, w którym bazuje się na warzywach i innych produktach roślinnych, jednak od czasu do czasu dopuszcza się spożywanie mięsa i ryb. Taka dieta pomaga ochronić się przed chorobami układu krążenia, cukrzycą i nowotworami. Może też powodować spadek masy ciała. Przejście na dietę fleksitariańską przynosi wiele korzyści, nie tylko zdrowotnych, a przy tym nie wymaga przestrzegania restrykcyjnych zasad.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.