APTEKA ŚW. JANA Michał Piwko Sp.J. (Katowice ul. Św. Jana 10)

APTEKA ŚW. JANA Michał Piwko Sp.J. (Katowice ul. Św. Jana 10)
ul. Św. Jana 10, 40-012 Katowice

APTEKA ŚW. JANA Michał Piwko Sp.J. (Katowice ul. Św. Jana 10)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 50 mg lub 100 mg sumatryptanu w postaci bursztynianu. Preparat zawiera laktozę.
1 fiolka (5 ml) koncentratu zawiera 4 mg kwasu zoledronowego (w postaci jednowodzianu).
1 tabl. powl. zawiera 60 mg daklataswiru w postaci dichlorowodorku. Preparat zawiera laktozę.

Dieta ziemniaczana to wbrew pozorom skuteczna dieta odchudzająca. Ziemniaki, które powszechnie są uważane za tuczące, w rzeczywistości są niskokaloryczne, a dodatkowo są skarbnicą wielu witamin i składników mineralnych. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie ziemniaczanej.

Dieta ziemniaczana pozwala nie tylko na wykorzystanie tradycyjnych przepisów. Jest w niej także miejsce dla inwencji twórczej odchudzającego się - ziemniaki można bowiem przyrządzić na wiele sposobów. Sprawdź, jak wygląda przykładowy jadłospis na tydzień w diecie ziemniaczanej.

Lody: wolisz śmietankowe czy sorbety? Przy wyborze kierujesz się smakiem czy ilością kalorii? A może należysz do tej grupy osób, które nie potrafią oprzeć się słodkiej polewie i bitej śmietanie? Zobacz ile kalorii mają lody śmietankowe, sorbety i lody z automatu.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.