APTEKA LIGOTA Zbigniew Szwedzik, Arkadiusz Skrzypiec Sp. J.

APTEKA LIGOTA Zbigniew Szwedzik, Arkadiusz Skrzypiec Sp. J.
ul. Koszalińska 22, 40-717 Katowice

APTEKA LIGOTA Zbigniew Szwedzik, Arkadiusz Skrzypiec Sp. J.

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 50 mg lub 200 mg, 1 tabl. powl. zawiera 400 mg amisulprydu. Preparaty zawierają laktozę.
1 fiolka zawiera 210 mg, 300 mg lub 405 mg olanzapiny w postaci jednowodnego embonianu. Po rozpuszczeniu 1 ml zawiesiny zawiera 150 mg olanzapiny.
1 tabl. o zmodyfikowanym uwalnianiu zawiera 30 mg gliklazydu. Preparat zawiera laktozę.

Dieta kapuściana to jednocześnie dieta oczyszczająca - odciąża żołądek, odtruwa wątrobę, usprawnia trawienie. Działa moczopędnie i dzięki temu pomaga organizmowi pozbyć się toksyn. Dieta kapuściana to doskonały wstęp do odchudzania. Jakie są zasady diety kapuścianej i jakie zioła warto do niej włączyć?

By zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego, warto dbać o linię. Nadwaga i otyłość zwiększają ryzyko pojawienia się nowotworu.

Gimnastyka uruchamia łańcuch pozytywnych zmian w organizmie. Dzięki regularnym ćwiczeniom, wzmacniasz mięśnie, które są prawdziwym pożeraczem kalorii. Angażując wszystkie partie mięśni, na zgrabną, lżejszą o zbędne kilogramy sylwetkę nie będziesz długo czekać.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.