PUNKT APTECZNY

PUNKT APTECZNY
ul. GŁÓWNA 4, 45-046 Kadłub Turawski

PUNKT APTECZNY

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g maści lub żelu zawiera 0,25 mg fluocynolonu acetonidu. Żel zawiera parahydroksybenzoesany propylu i metylu oraz glikol propylenowy. Maść zawiera glikol propylenowy i lanolinę.
1 ampułka (10 ml) zawiera 5 g L-asparaginianu L-ornityny.
1 tabl. dojelitowa zawiera 20 mg lub 40 mg pantoprazolu w postaci pantoprazolu sodowego półtorawodnego.

Dieta jajeczna to prawdziwa torpeda. Efekty widać już po kilku dniach. Całość opracowali amerykańscy dietetycy z kliniki Mayo, w ramach planu zwalczania otyłości.

Dieta ziemniaczana to wbrew pozorom skuteczna dieta odchudzająca. Ziemniaki, które powszechnie są uważane za tuczące, w rzeczywistości są niskokaloryczne, a dodatkowo są skarbnicą wielu witamin i składników mineralnych. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie ziemniaczanej.

Dieta kapuściana jako sposób na odchudzanie ma wiele zalet. Jest prosta i tania, pozwala najadać się do syta i wtedy, kiedy chcesz. Jej największą wadą jest monotonia, ale równoważy ją zadowolenie z efektu końcowego - dieta kapuściana pozwala w krótkim czasie schudnąć kilka kilogramów. Dieta kapuściana - jak wygląda tygodniowy jadłospis?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.