Punkt Apteczny Józef Bąk Jasionka-Klub

Punkt Apteczny Józef Bąk Jasionka-Klub
ul. Jasionka 65, 38-450 Jasionka

Punkt Apteczny Józef Bąk Jasionka-Klub

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 80 mg telmisartanu i 12,5 mg hydrochlorotiazydu lub 80 mg telmisartanu i 25 mg hydrochlorotiazydu.
1 kaps. zawiera: 60 mg ekstraktu z kwiatów aksamitka wzniesionego (Tagetes erecta)(w tym: 12 mg luteiny, 2,4 mg zeaksantyny), 350 mg WNKT Omega 3 (w tym 115,5 mg EPA, 77 mg DHA), 30 mg witaminy C, 3,35 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu witaminy E, 7,5 mg cynku, 500 µg miedzi, 25 µg selenu.

Próbujesz się odchudzać ale żadna dieta nie działa? Być może nieświadomie podczas odchudzania popełniasz błędy. Prawidłowe odchudzanie to proces wieloetapowy i rozłożony w czasie. Zdrowa, zbilansowana dieta odchudzająca w połączeniu z aktywnością fizyczną może zdziałać cuda. Nie poddawaj się – sprawdź, jak uniknąć błędów żywieniowych.

Dieta dla zapracowanych jest dla ciebie, jeśli przebywasz cały dzień poza domem. Wtedy najłatwiej dodać sobie sił niezdrową przekąską. A wtedy zaczyna nakręcać się spirala - złe odżywianie pogarsza zdrowie, negatywnie wpływa na samopoczucie i wydajność pracy. Sprawdź, na czym polega dieta dla zapracowanych.

Dieta odchudzająca nie musi być przykrym doświadczeniem. Nawet na diecie odchudzającej trzeba jeść wszystko, ale w rozsądnych ilościach. Nie głodząc się też można schudnąć. Publikujemy tygodniowy jadłospis dla diety 1400 kalorii wraz z przepisami na proste dania.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.