Sylwia Grochala "Apteka Medica" (Janów, Plac Grunwaldzki 21)

Sylwia Grochala "Apteka Medica" (Janów, Plac Grunwaldzki 21)
Plac Grunwaldzki 21, 42-253 Janów

Sylwia Grochala "Apteka Medica" (Janów, Plac Grunwaldzki 21)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
5 ml syropu zawiera 288,2 mg walproinianu sodu. Lek zawiera sacharozę, sorbitol, glicerol oraz p-hydroksybenzoesany.
1 lamelka rozpadająca się w jamie ustnej zawiera 2,5 mg nikotyny. Preparat zawiera etanol (nie więcej niż 3,9 mg).
1 tabl. zawiera 10 mg lub 20 mg chlorowodorku memantyny, co odpowiada odpowiednio 8,31 mg lub 16,62 mg memantyny. Preparat zawiera laktozę.

Nawet najmocniejsze kości z wiekiem stają się coraz bardziej kruche i podatne na złamania. Ten proces można jednak opóźnić. Przede wszystkim wzbogać dietę o ryby i produkty zawierające wapń, rzuć używki, szczególnie palenie papierosów i zacznij się ruszać. Na efekty nie będziesz długo czekać.

Dieta amerykańska opracowana została przez doktora Johana Hempere’a. Szybko zdobyła popularność wśród gwiazd filmowych, ponieważ jest urozmaicona, a przygotowanie posiłków nie wymaga zbyt dużo czasu. Dieta amerykańska jest polecana osobom, które mają problemy z przemianą materii i ze skórą. Znana jest też pod nazwą diety hollywoodzkiej.

Niełatwo jest być na diecie. Zwłaszcza jeśli w jednym garnku gotujesz dla siebie, w drugim dla męża i dzieci. W czasie odchudzania wcale nie musisz prowadzić odrębnej kuchni! Zobacz, jak łatwo można odchudzić każdą potrawę o zbędne kalorie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.