PUNKT APTECZNY AVE APTEKA AVE Sp.J. (Jankowice ul. Wolności 42)

PUNKT APTECZNY AVE APTEKA AVE Sp.J. (Jankowice ul. Wolności 42)
ul. Wolności 42, 44-264 Jankowice Rybnickie

PUNKT APTECZNY AVE APTEKA AVE Sp.J. (Jankowice ul. Wolności 42)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml konc. do sporz. roztw. do inf. zawiera 216 mg glicerolofosforanu sodu w postaci 306,1 mg glicerofosforanu sodu uwodnionego.
Każdy pojemnik jednodawkowy zawiera 300 μg alprostadylu w 100 mg kremu (3 mg/g).
1 tabl. zawiera 250 mg lub 500 mg naproksenu.

Skuteczna dieta na cellulit to nie tylko intensywne nawadnianie organizmu. Okazuje się, że wśród produktów spożywczych mamy prawdziwych sprzymierzeńców, którzy pomogą nam chronić się przed cellulitem. Czas ich poznać. Oto 9 produktów, dzięki którym dieta na cellulit będzie skuteczna.

Karnawał trwa, a twoja figura daleka jest od doskonałości? Wbrew pozorom zdążysz ją jeszcze poprawić. Wystarczy trochę silnej woli, szybka dieta i... sporo sprytu. Poznaj sprytne triki, które sprawdzą się nie gorzej niż odchudzanie, gdy chcesz wyglądac szczupło, idąc na bal karnawałowy.

Jesz tylko sałatę, porzuciłaś pieczywo, zapisałaś się do klubu „żywność light”… Na początku wydawało ci się, że chudniesz. Ale teraz wiesz, że uległaś wielu mitom… Zobacz, ile nieprawdziwych opinii narosło wokół odchudzania.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.