APTEKA DBAM O ZDROWIE INOWROCłAW UL. SZARYCH SZEREGÓW 18

APTEKA DBAM O ZDROWIE INOWROCłAW UL. SZARYCH SZEREGÓW 18
ul. SZARYCH SZEREGÓW 18 0, 88-100 INOWROCŁAW

APTEKA DBAM O ZDROWIE INOWROCłAW UL. SZARYCH SZEREGÓW 18

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 100 mg lub 400 mg imatynibu w postaci mezylanu.
1 ml roztworu zawiera 10 mg siarczanu atropiny. Krople zawierają chlorek benzalkoniowy.
1 czopek zawiera 50 mg lub 100 mg diklofenaku sodowego.

Dieta Charlesa Clarka to kolejna dieta wysokobiałkowa. Jak jednak przekonuje twórca diety, jest ona znacznie mniej restrykcyjna niż dieta Atkinsa. Podobno jest także zdrowsza niż popularna dieta proteinowa dr Dukana. Na czym polega dieta Charlesa Clarka? Jakie są jej efekty? Ile można schudnąć na diecie Charlesa Clarka?

Dieta orkiszowa zawiera przepisy, które są przeznaczone m.in. dla osób zmagających się z podwyższonym cholesterolem, chorobami serca czy problemami z układem pokarmowym. Dania na bazie tego słodko-orzechowego ziarna mogą wypróbować także kobiety spodziewające się dziecka. Również diabetycy znajdą tutaj coś dla siebie. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie orkiszowej.

Dieta cebulowa oferuje przepisy, w których podstawę stanowią warzywa cebulowe, takie jak cebula, czosnek, por i szczypior. Mimo że dieta cebulowa jest oparta tylko na tych kilku warzywach, jest różnorodna i przełamuje monotonię charakterystyczną dla wielu diet odchudzających. Zobacz przykładowe przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie cebulowej.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.