PUNKT APTECZNY NATURA Małgorzata Trzepizur-Zadrosz (Huta Stara B ul. Boczna 1)

PUNKT APTECZNY NATURA Małgorzata Trzepizur-Zadrosz (Huta Stara B ul. Boczna 1)
ul. Boczna 1, 42-263 Huta Stara B

PUNKT APTECZNY NATURA Małgorzata Trzepizur-Zadrosz (Huta Stara B ul. Boczna 1)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. podjęzykowa zawiera 50 mg progesteronu. Lek zawiera laktozę.
Opakowanie zawiera 21 tabl. o składzie: 0,15 mg dezogestrelu i 0,02 mg etynyloestradiolu.
1 kaps. zawiera: 4 mg ekstraktu suchego z owoców niepokalanka pospolitego. Preparat zawiera laktozę.

Dieta ujemnych kalorii to dieta odchudzająca idealna na sezon wiosna/lato i wczesną jesień. W jej jadłospisie dominują świeże owoce i warzywa, które przyczyniają się do ujemnego bilansu energetycznego, a co za tym idzie - do spadku masy ciała. Na czym polega dieta ujemnych kalorii? Ile można na niej schudnąć? Czy dieta ujemnych kalorii jest zdrowa?

Odchudzanie weekendowe jest możliwe. Nie możesz dopiąć ulubionych dżinsów, bo twój brzuch wystaje, jakby ktoś go napompował? Czujesz się wzdęta. Czas na dietę bogatą w błonnik i pożyteczne bakterie, które pomagają w trawieniu pokarmów oraz zachowaniu uczucia lekkości. Jak opracować menu i jadłospis diety weekendowej?

Palisz papierosy? Twoja dieta powinna być bogata w warzywa - właściwe jedzenie pomoże nieco złagodzić negatywny wpływ nałogu na zdrowie i urodę. Nałogowi palacze są bardziej narażeni na niedobory witamin i składników mineralnych, co dodatkowo pogłębia ich problemy zdrowotne i osłabia układ odpornościowy.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.