APT.POD ORŁEM T.T.M.LENARTOWICZ SP.J.

APT.POD ORŁEM T.T.M.LENARTOWICZ SP.J.
ul. RYNEK 5 0, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ

APT.POD ORŁEM T.T.M.LENARTOWICZ SP.J.

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. zawiera 20 mg bilastyny.
1 tabl. powl. zawiera 25 mg, 100 mg lub 150 mg erlotynibu (w postaci chlorowodorku), lek zawiera laktozę.
1 ml roztworu zawiera 50 mg fluorouracylu.

Dieta niełączenia to już klasyczna dieta odchudzająca, nazywana przez niektórych dietą życia. Dieta Diamondów jest zbilansowana i opiera się o znaczne ilości warzyw i owoców. Sprawdź, czy dieta Diamondów jest skuteczna i wypróbuj nasz jadłospis.

Dieta antycellulitowa jest zdrowa i lekka. By wygrać z cellulitem dietę warto stosować zawsze, jako sposób na życie. Na czym polega dieta na cellulit?

Dieta Alleluja jest oparta na produktach, które można znaleźć w Biblii. Jak przekonuje twórca diety, pastor George Malkmus, pomaga ona nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, lecz także oczyścić ciało z toksyn, zaktywizować układ immunologiczny, a co za tym idzie - odmłodzić organizm. Na czym polega dieta Alleluja? Czy rzeczywiście jest skuteczna?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.