APTEKA "NOWA" S.C. ANNA BUDNY, ANDRZEJ BUDNY

APTEKA "NOWA" S.C. ANNA BUDNY, ANDRZEJ BUDNY
ul. NOWA 10A 0, 87-400 GOLUB-DOBRZYŃ

APTEKA "NOWA" S.C. ANNA BUDNY, ANDRZEJ BUDNY

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml preparatu zawiera: 1 ml wyciągu płynnego złożonego (1:1) z: owocni fasoli zwyczajnej, liścia brzozy, kłącza perzu, liścia jeżyny i owocu róży. Preparat zawiera etanol.
100 g preparatu zawiera: 2-propanol - 70,0 g, diglukonian chlorheksydyny - 0,5 g, estry polioksyetylenoglicerolu z kwasami tłuszczowymi 0,1 - 1,0 g, nadtlenek wodoru 30% - 1,5 g, substancja zapachowa - 0,5 g, woda oczyszczona do 100 g.
1 tabl. zawiera 250 mg asparaginianu potasowego i 250 mg asparaginianu magnezowego.

Afrykańskie mango to podobno sprawdzony sposób na odchudzanie. W Stanach Zjednoczonych tabletki z ekstraktem z nasion tego egzotycznego owocu od dawna są hitem wśród suplementów pomagających zrzucić wagę. Jednak niektórzy naukowcy sceptycznie podchodzą do doniesień o odchudzających właściwościach afrykańskiego mango i ostrzegają, że ma ono także działania niepożądane. Sprawdź, jak naprawdę działa wyciąg z tego owocu i jakie są skutki uboczne jego stosowania.

Dieta startowa, inaczej chronodieta czy chronoodżywianie, to dieta odchudzająca dostosowana do rytmu biologicznego zegara człowieka. Organizm ma określony rytm pracy, w trakcie której o określonych porach dnia spala określone składniki odżywcze. Aby schudnąć, wystarczy jedynie dostosować jadłospis do naturalnego rytmu organizmu. Sprawdź, jakie są zasady chronoodżywiania i ile można schudnąć, odżywiając się zgodnie z zegarem biologicznym.

Wielkanoc to święta, w czasie których trudno jest powstrzymać się od jedzenia dań, kuszących nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Jednak jest i na to sposób - można odchudzić potrawy, aby były mniej kaloryczne, a potem śmiało je próbować! Jak odchudzić świąteczne menu?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.