APTEKA AVICENNA Waldemar Pyka Sp.J. (Gliwice ul. Dolnej Wsi 62)

APTEKA AVICENNA Waldemar Pyka Sp.J. (Gliwice ul. Dolnej Wsi 62)
ul. Dolnej Wsi 62, 44-100 Gliwice

APTEKA AVICENNA Waldemar Pyka Sp.J. (Gliwice ul. Dolnej Wsi 62)

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
YAZ
Każdy blister zawiera 28 tabl. powl.: 24 tabl. jasnoróżowe, z których każda zawiera 3 mg drospirenonu i 0,02 mg etynyloestradiolu; 4 tabl. białe (placebo), które nie zawierają substancji czynnych. Lek zawiera laktozę.
1 kaps. zawiera 50 mg, 100 mg 150 mg lub 200 mg flukonazolu; kaps. zawierają laktozę.
1 porcja (1 naciśnięcie pompki) zawiera 10 µg (400 j.m.) witaminy D3. Opakowanie wystarczy na 200 aplikacji po 400 j.m.

Dieta baletnicy z założenia jest dietą odchudzającą. Jeśli jednak bliżej przyjrzeć się jej jadłospisowi, można dojść do wniosku, że to zwyczajna głodówka, która wyniszcza organizm i gwarantuje efekt jo-jo. Mimo to niektóre kobiety, omamione wizją szybkiej utraty wagi, są gotowe do poświęcenia zdrowia w imię chwilowo szczupłej sylwetki. Sprawdź, na czym polega dieta baletnicy i jakie szkody może wyrządzić organizmowi.

Chińczycy uważają, że to, co jemy, musi być w zgodzie z naturą żywiołów rządzących światem. Pięciu żywiołom odpowiada pięć smaków. Dieta pięciu przemian poprawia przemianę materii, nie wymaga liczenia kalorii ani sprawdzania indeksu glikemicznego.

Jedną z przyczyn chorób autoimmunologicznych, do których należy m.in. RZS, jest zespół nieszczelnego jelita. Dieta w chorobach reumatycznych powinna zatem eliminować produkty, które mogą niekorzystnie wpływać na szczelność bariery jelitowej: gluten, mleko i jajka. Inną dietą leczniczą stosowaną w RZS jest dieta niskoantygenowa. Zobacz zasady diety uszczelniającej jelita z przykładowym jadłospisem i listę leczniczych produktów zmniejszających stan zapalny w chorobach reumatycznych.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.