NAD NOTECIĄ S.C. T.K.WITKA APTEKA NAD NOTECIĄ

NAD NOTECIĄ S.C. T.K.WITKA APTEKA NAD NOTECIĄ
ul. MARCINKOWO 82 0, 88-330 GĘBICE

NAD NOTECIĄ S.C. T.K.WITKA APTEKA NAD NOTECIĄ

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 fiolka zawiera 4 mg kwasu zoledronowego. Lek zawiera sód: fiolka 5 ml zawiera 0,24 mmol (5,6 mg) sodu; fiolka 100 ml zawiera 6,418 mg sodu.
1 ampułka 2 ml zawiera 40 mg lidokainy i 0,05 mg L-noradrenaliny.
100 ml roztworu zawiera: 0,15 g soli sodowej kwasu hialuronowego, 0,05 g suchego ekstraktu z miłorzębu dwuklapowego, 0,002 g N-hydroksymetyloglicynianu, 0,1 g edetynianu sodu. Sterylny roztwór izotoniczny o pH 7,2.

Zastanawiasz się jak schudła Grycanka? Marta Grycan twierdzi, że nie stosuje żadnej rygorystycznej diety odchudzającej, a mimo to schudła w ciągu trzech miesięcy 10 kilogramów. Jeśli właśnie zaczynasz odchudzanie, poznaj sekrety odchudzającej diety Grycanki - być może uznasz, że warto te zasady wprowadzić w życie.

Dieta na jesień: przepisy. Przeczytaj jak wprowadzić czosnek do jesiennej diety i nie dać się infekcjom. Czosnek ma właściwości lecznicze i może być twoim sojusznikiem w walce z chorobami!

Dieta zegarowa jest krótkotrwała, warto ją zastosować po większym przejedzeniu, gdy zależy ci na szybkim oczyszczeniu organizmu. Jakie są wady i zalety diety zegarowej? Jak wygląda jadłospis w diecie zegarowej?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.