APTEKA MELISSA

APTEKA MELISSA
ul. SUCHARSKIEGO 2, 81-157 Gdynia

APTEKA MELISSA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. powl. zawiera 5 mg desloratadyny; tabletki zawierają laktozę.
1 kaps. zawiera 75 mg, 150 mg lub 300 mg pregabaliny. Preparat zawiera laktozę.
1 tabl. powl. zawiera 10 mg, 20 mg, 40 mg lub 80 mg atorwastatyny (w postaci soli wapniowej); tabl. powl. zawierają zawiera laktozę. 1 tabl. do rozgryzania i żucia zawiera 10 mg atorwastatyny (w postaci soli wapniowej); tabl. do rozgryzania i żucia zawierają aspartam.

Dieta South Beach, czyli dieta plaż południowych, nie jest dietą restrykcyjną. Podczas jej stosowania nie trzeba drastycznie zmniejszać kalorii i zbytnio się ograniczać. Z tego powodu nie jest to szybka dieta odchudzająca. Dieta South Beach proponowana jest raczej tym, którzy chcą się zdrowo odżywiać i nie przybierać na wadze.

Dieta zasadowa (alkaliczna) to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zachować równowagę kwasowo-zasadową organizmu, a przy okazji schudnąć.

Efedryna to substancja dopingująca, której efektem stosowania jest zwiększenie zdolności do wysiłku fizycznego. Efedryna wchodzi w skład preparatów na odchudzanie oraz leków stosowanych w chorobach układu oddechowego. Czy stosowanie efedryny przez sportowców poprawia wyniki sportowe i jak substancja ta wpływa na organizm?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.