MULTIAPTEKA

MULTIAPTEKA
ul. MYŚLIWSKA 102, 80-283 Gdańsk

MULTIAPTEKA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 tabl. musująca zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny. Preparat zawiera: aspartam, sorbitol, sód i potas.
2 ml roztw. do nebulizacji zawierają 15 mg chlorowodorku ambroksolu. Preparat zawiera chlorek benzalkoniowy.
1 plaster o powierzchni 280 cm2 zawiera 179 mg kapsaicyny (640 µg kapsaicyny/cm2 plastra).

Chociaż dwa razy w tygodniu porcja morskiej ryby na obiad, a na kolację warzywa skropione aromatyczną oliwą... Kuchnia śródziemnomorska to rozkosz dla podniebienia i dobrodziejstwo dla serca. 

Trudności w zasypaniu, bezsenność, a w związku z tym problem z pamięcią i koncentracją? Zastosuj rady dotyczące diety, a będziesz spać spokojnie. Najlepszym domowym sposobem na kłopoty ze snem jest dieta na bezsenność.

Jak schudnąć 10 kg? Nie ma na to jednej idealnej recepty dla wszystkich, jednak skupiając się na kilku wskazówkach sprawdzonych na klientach trafiających do mnie na kuracje dietetyczne mogę określić, co powoduje przyspieszenie proces odchudzania i umożliwia bardziej świadome przez niego przejście. Przedstawiam zalecenia z mojego gabinetu, które odpowiedzą, jak schudnąć 10 kg, a nawet więcej w zdrowy i zrównoważony sposób - mówi Aleksandra Żyłowska, dietetyk.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.