MEDIQ APTEKA Pod Wieżą

MEDIQ APTEKA Pod Wieżą
ul. SKŁODOWSKIEJ-CURIE 5, 80-210 Gdańsk

MEDIQ APTEKA Pod Wieżą

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 g maści do oczu zawiera 30 mg acyklowiru.
1 ampułka zawiera 25 mg lub 50 mg wodorobursztynianu prednizolonu (w postaci soli sodowej), co odpowiada 19,6 mg lub 39,1 mg prednizolonu. 1 fiolka zawiera 250 mg lub 1000 mg wodorobursztynianu prednizolonu (w postaci soli sodowej), co odpowiada 195,7 mg lub 782,7 mg prednizolonu.
1 tabl. zawiera 5 mg prednizolonu; tabletki zawierają laktozę.

Nawet jeżeli masz mało czasu, możesz co nieco zrobić dla swojej figury. Oto dieta odchudzająca, która trwa tylko tydzień. Dzięki niej możesz schudnąć nawet do półtora kilograma. Jest to dieta zbilansowana, a więc zapewnia odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Oto jadłospis, dzięki któremu tygodniowa dieta odchudzająca będzie prosta.

Zastanów się, czy  twoja nadwaga nie jest konsekwencją życia w stałym stresie. Stresowi towarzyszy bowiem wzmożona produkcja noradrenaliny, hormonu, który zwiększa niekontrolowany apetyt na węglowodany, głównie słodycze.

Dieta 1500 kcal pozwala wykorzystywać tradycyjne przepisy, pod warunkiem, że zamienimy w nich produkty wykluczone przez zasady diety na te dozwolone. Ważne jest również to, że potraw nie smażymy a gotujemy na parze, dusimy lub pieczemy. Proponujemy przepisy, z których możesz zbudować jadłospis w diecie 1500 kcal.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.