APTEKA WAŁOWA

APTEKA WAŁOWA
ul. ŁAGIEWNIKI 48, 80-855 Gdańsk

APTEKA WAŁOWA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 ml zawiera 75 mg bezwodnego cydofowiru. Lek zawiera sód (2,5 mmol/57 mg w jednej fiolce).
Preparat zawiera: olej z Borago officinalis (olej z ogórecznika lekarskiego), skwalan, octan d-alfa-tokoferylu (witamina E), olej z nasion Helianthus annuus (olej ze słonecznika zwyczajnego), wyciąg z liści Rosmarinus officinalis (wyciąg z rozmarynu lekarskiego).
1 tabl. powl. zawiera 30 mg lub 60 mg dapoksetyny, w postaci chlorowodorku. Lek zawiera laktozę.

Otyłość to choroba, która wymaga specjalistycznego leczenia. Kilka kilogramów nadwagi to sygnał, że pora rozpocząć terapię i zmienić sposób odżywiania. Pomoże w tym dieta niskoenergetyczna, która zawiera w odpowiednich proporcjach białka, tłuszcze i węglowodany, połączona z aktywnością fizyczną.

Jedzenie, które podajemy obłożnie choremu, bezwzględnie musi być świeże i niezbyt kaloryczne, bo leżący chory nie zużywa tyle energii co osoba aktywna.

Dieta ABS, czyli Abdominal Body System została stworzona dla mężczyzn, ale okazała się bardzo skutecznym sposobem na płaski brzuch i smukłą talię kobiet. Dieta ABS opiera się na równowadze bilansu energetycznego. Ważne staje się zbijanie tłuszczu na rzecz budowy mięśni. Tylko wtedy uda ci się pozbyć zbędnego tłuszczu, jeśli twój żołądek nie będzie do końca pusty. Powstrzymywanie się od jedzenia prowadzi do napadów głodu i w konsekwencji obżerania się. A od tego niedaleka droga do nadwagi i otyłości.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.