APTEKA MAŁGORZATA DANOWSKA

APTEKA MAŁGORZATA DANOWSKA
ul. SZCZYCIEŃSKA 16A, 12-120 Dźwierzuty

APTEKA MAŁGORZATA DANOWSKA

Mapka
Przykładowe leki dostępne w aptece:
1 kaps. zawiera 250 mg oleju z wątroby rekina, zawierającego 50 mg alkoksygliceroli, 100 µg witaminy A, 1,25 µg witaminy D.
1 tabl. zawiera 0,525 mg rybosomów w przeliczeniu na rybosomalny RNA pochodzących z rybosomów wyodrębnionych ze szczepów bakteryjnych: Klebsiella pneumoniae (3,5 części), Streptococcus pneumoniae (3,0 części), Streptococcus pyogenes grupy A (3,0 części) i Haemophilus influenzae (0,5 części) oraz 1,875 mg proteoglikanów (frakcja błonowa) ze szczepu Klebsiella pneumoniae (15 części). 1 saszetka granulatu zawiera 0,750 mg rybosomów wyodrębnionych ze szczepów bakteryjnych: Klebsiella pneumoniae (35 części), Streptococcus pneumoniae (30 części), Streptococcus pyogenes (30 części) i Haemophilus influenzae (5,0 części) oraz 1,125 mg proteoglikanów frakcji błonowej ze szczepu Klebsiella pneumoniae. Tabletki zawierają sorbitol; granulat zawiera mannitol.
1 tabl. dojelitowa zawiera 20 mg lub 40 mg pantoprazolu.

Słabsze włosy i paznokcie mają skłonność do łamania się. To reakcja na brak w codziennej diecie pewnych substancji odżywczych. Co jeść, by wzmocnić włosy i paznokcie? Sprawdź, o jakie witaminy i minerały musisz zadbać, by cieszyć się mocnymi, zdrowymi włosami i paznokciami.

Jak schudnąć 10 kg? Nie ma na to jednej idealnej recepty dla wszystkich, jednak skupiając się na kilku wskazówkach sprawdzonych na klientach trafiających do mnie na kuracje dietetyczne mogę określić, co powoduje przyspieszenie proces odchudzania i umożliwia bardziej świadome przez niego przejście. Przedstawiam zalecenia z mojego gabinetu, które odpowiedzą, jak schudnąć 10 kg, a nawet więcej w zdrowy i zrównoważony sposób - mówi Aleksandra Żyłowska, dietetyk.

Dieta dr. Mayra to lecznicza dieta oczyszczająca, której celem jest nie tylko detoksykacja organizmu, lecz także zmiana nawyków żywieniowych, które zapobiegną ponownemu zanieczyszczaniu organizmu. Na czym polega dieta dr. Mayra?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.